Matrace a matracové chrániče

NÁBYTEK STORM - UHERSKÝ OSTROH - MYJAVA - PIEŠŤANY

Kvalitní matrace pro Váš zdravý a spokojený spánek

 

Na trhu je široký sortiment matrací od různých výrobců. Správně zvolená matrace zpříjemňuje spánek a udržuje záda ve správné poloze, přizpůsobuje se Vám a ne Vy jemu. V naší nabídce si můžete vybrat z matrací pěnových i pružinových. Jádra matrací jsou vyrobena z pěn, přírodních pěn, latexu a líných pěn – memory, pro alergiky doporučíme matrace z antibakteriálních pěn. Důležitá je i hygiena matrace, většina matrací má odzipovatelné (odnímatelné) potahy, které můžete jednoduše vyprat.

K matraci doporučujeme zakoupit kvalitní chránič na matraci,100% splňující požadavky jak ALERGIKŮ, tak i zákazníků, kteří nechtějí nic odzipsovávat, ale používat chránič jako prostěradlo. Je to jednoduché, posuďte sami - VELFONT .

Při výběru matrace je důležitá tvrdost matrace, protože každý člověk preferuje jinou. Každá matrace má doporučenou nosnost, na kterou je nutné brát ohled. Do manželských postelí doporučujeme dvě samostatné matrace. Hlavní výhodou je možnost individuálního výběru a lepší manipulace - dvě matrace je možno nezávisle na sobě polohovat na polohovacích roštech.

Matrace nabízíme v typických rozměrech, ale není problém vyrobit matraci na daný rozměr (např. prodloužený do 220 cm v různých šířkách). Doporučená výška matrace pro dospělého člověka je cca 18 cm a víc. V nabídce máme také matrace do dětských postýlek.

Před tím, než si koupíte kvalitní matraci z naší nabídky, využijte možnost odborného poradenství od našeho vyškoleného personálu.

Na co si dát pozor při výběru matrace

Léčení zdravotních problémů díky matraci